Головна

Бази даних

Електронна картотека статей - результати пошуку
загальна кількість записів 257792

Вид пошуку

Шановні користувачі!
Каталог містить інформацію про основний фонд станом на жовтень 2017 року.
Постійно поповнюється бібліографічними записами журнальних джерел
лише БД «Електронна картотека статей».
Про нові надходження книжкових видань
можна дізнатися на головній сторінці сайта в розділі «Ресурси»/«Нові надходження».

Надходження за  рік
2019
Січень Лютий Березень
Квітень Травень Червень
Липень Серпень Вересень
Жовтень Листопад Грудень
Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Каталог журналів та газет (6)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>DP=201803$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 434
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Неведомська, Євгенія.
    Методика вивчення черепних нервів [Текст] / Євгенія Неведомська, Лідія Макаренко // Біологія і хімія в рідній школі. - 2018. - № 1. - С. 2-5. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Методика викладання біології
Анотація: Метою статті є надання основної інформації про черепні нерви та методики їхнього вивчення.


Дод.точки доступу:
Макаренко, Лідія
Знайти схожі
Пряме посилання на цей запис
2.


    Грабовий, Андрій.
    Хімічний експеримент як чинник проектної діяльності учнів [Текст] / Андрій Грабовий // Біологія і хімія в рідній школі. - 2018. - № 1. - С. 8-12. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Методика викладання--Хімія
Кл.слова (ненормовані):
хімічний експеримент, загальноосвітні навчальні заклади, проектна діяльність учнів
Анотація: У статті представлено методичні організації експериментальної проектної діяльності учнів з хімії.

Знайти схожі
Пряме посилання на цей запис
3.


    Ягенська, Галина.
    Урізноманітнення завдань як засіб реалізації компетентнісного підходу до навчання біології [Текст] / Галина Ягенська // Біологія і хімія в рідній школі. - 2018. - № 1. - С. 13-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Методика навчання--Біологія
Кл.слова (ненормовані):
компетентнісний підхід, навчальні завдання, класифікація біологічних об'єктів, причинно-наслідкові зв'язки, критичне мислення
Анотація: Описано функції навчальних завдань у контексті компетентнісного підходу до освіти. Наведено приклади завдань з біології на формування уміння класифікувати об'єкти і коригувати твердження встановлювати причинно-наслідкові зв'язки аналізувати інформацію, подану у формі графіка і таблиць. Запропоновано кілька типів завдань, що сприяють розвитку логічних умінь учнів, мотивації пізнавальної діяльності та креативності учнів.

Знайти схожі
Пряме посилання на цей запис
4.


    Бонарева, Світлана.
    Особливості роботи з обдарованими дітьми [Текст] / Світлана Бонарева // Біологія і хімія в рідній школі. - 2018. - № 1. - С. 21-24. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Обдаровані діти--Інноваційні методи роботи
Кл.слова (ненормовані):
обдарованість, інтелект, креативність, мотивація
Анотація: Розкрито поняття й проаналізовано категорію "обдарованість". Розкрито характеристики та сфери діяльності обдарованої особистості. Проаналізовано поетапність розвитку обдарованої дитини від раннього дитинства до повноліття. Висвітлено модель обдарованого учня. Схарактеризовано методи навчання, форми роботи та контроль за навчанням обдарованих дітей.

Знайти схожі
Пряме посилання на цей запис
5.


    Дудар, Аліна.
    Дослідно-експериментальна робота педагога [Текст] / Аліна Дудар // Біологія і хімія в рідній школі. - 2018. - № 1. - С. 25-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Методика викладання --Біологія
   Методика викладання--Хімія

Анотація: У статті обговорюється хід експерименту з хімії та біології, який охоплює такі єтапи : організаційно-підготовчий, концептуально-діагностичний, формувальний, узагальнювальний.

Знайти схожі
Пряме посилання на цей запис
6.


    Волочаєва, Тетяна.
    Перші кроки в навчанні хіміїї [Текст] / Тетяна Волочаєва // Біологія і хімія в рідній школі. - 2018. - № 1. - С. 27-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Методика навчання--Хімія
Анотація: У статті представлені перші кроки в навчанні хімії, як цікавої науки. Нерозуміння початкових хімічних понять призводить до відторгнення учнем хімії свідомо або несвідомо. Якщо учень не розуміє, що таке валентність, то далі вивчати хімію не має сенсу, бо формулу складної речовини учень не складе самостійно.

Знайти схожі
Пряме посилання на цей запис
7.


    Шевченко, Алла.
    Спецкурс "Хімія у військових технологіях" [Текст] / Алла Шевченко // Біологія і хімія в рідній школі. - 2018. - № 1. - С. 29-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Військова освіта--Методика викладання хімії
Анотація: Основна мета статті полягає у формуванні технічно, технологічно освіченої особистості, підготовленої до життя та служби у Збройних силах України, здійснення допрофесійної підготовки військово-професійного спрямування, формування ключових і предметних компетентностей, вироблені екологічного стилю мислення та поведінки, набутті навичок саморозвитку та самоосвіти.

Знайти схожі
Пряме посилання на цей запис
8.


    Соловей, Любов.
    Використання гумору в екологічному виховання [Текст] / Любов Соловей // Біологія і хімія в рідній школі. - 2018. - № 1. - С. 31-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Екологічне виховання--Сценарії
Анотація: Метою екологічної освіти й виховання є оволодіння науковими знаннями про довкілля, складні взаємозв'язки в природі, що склалися впродовж тривалого історичного розвитку.

Знайти схожі
Пряме посилання на цей запис
9.


    Ващенко, Лідія.
    Підручники біології очима експертів і старшокласників [Текст] / Лідія Ващенко // Біологія і хімія в рідній школі. - 2018. - № 1. - С. 33-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зміст освіти--Реформування
Анотація: Метою статті є представлення результатів аналізу методичного апарату підручників біолоігї для старшої школи щодо їх спроможності організувати навчально-пізнавальну діяльність учнів та порівняти з результатами опитування випускників ліцею - основних користувачів навчальної книги.

Знайти схожі
Пряме посилання на цей запис
10.


    Рудишин, Сергій.
    Нова українська школа : проблеми і перспективи підготовки вчителів [Текст] / Сергій Рудишин // Біологія і хімія в рідній школі. - 2018. - № 1. - С. 38-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Підготовка викладачів
Анотація: Автор статті пропонує розуміти школу компетентностей як формування грамотного патріота України з інноваційним мисленням для розв'язування в майбутньому життєвих і професійних завдань, орієнтованого на загальнолюдські цінності, повагу до іншої людини.Це вписується в логіку, що українська освітня система має своє національне обличчя.

Знайти схожі
Пряме посилання на цей запис
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Тернопільська ОУНБ, 2008-2018.
WEB ІРБІС